Portrét muže s plnovousem
tužka, papír, 22,5 x 15,7 cm, PD značeno (signováno?) OBubeníček
ID: 194308
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:03
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)