Loďky u břehu
litografie, 26,3 x 38,7 cm, sign. PD Ant. Homolka
žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
ID: 193535
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:20
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)