litografie, 38 x 33,5 cm, sign. DU Milan Víšek
žák prof. J. Kubičky na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
ID: 190392
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:53
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)