Fara
litografie, 1943, 38,1 x 27,8 cm, značeno PD autorským razítkem
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 189069
Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 18:52
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids