Okraj města
litografie, 28,6 x 48 cm, sign. PD B. Horálek, autorský list
žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 183657
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:26
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)