Karel Beneš (1932-2021)
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar; grafik, ilustrátor; zabývá se volnou i užitou grafikou, ilustrací, ex libris; z grafické tvorby převážně barevnou litografií a kamenorytinou; zastoupen v soukromých i veřejných sbírkách doma i v zahraničí; vytvořil 400 ex libris pro sběratele doma i v zahraničí; ilustroval přes 60 knih
Klaun s houslemi v manéži
litografie, 1978, 15,5 x 13 cm, sign. PD KBeneš 78, č. 36/200
žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 179062
Vyvolávací cena: 490 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2023 14:31
Aktuální cena: 490 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**8
Historie příhozu