Proti slunečníku
litografie, 19 x 14,7 cm, sign. DU M. Lauda, rám, č. 43/150
žák prof. M. Hrdiny, M. Polcara a J. Vlčka na PedF UK v Praze
ID: 178792
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 07. 2024 14:04
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)