Na hlídce
litografie, 22,5 x 35,9 cm, sign. PD M. Kazdová
ID: 174191
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:24
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu