V Beskydech
litografie, 1988, 14,4 x 29 cm, sign. DU L. Majer - 1988
studium na Škole umění ve Zlíně, poté žák V. Sychry a J. Želibského na AVU v Praze
ID: 169260
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2023 18:27
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu