Pohled na vesnici
akvarel, tužka, papír, 42 x 42 cm, sign. PD Jož. Nesázal, rám, v pravém horním rohu prasklé sklo
studium na VŠUP v Praze
ID: 135751
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2022 18:34
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)