Pohled na kostel sv. Mikuláše
litografie, 20,4 x 13,5 cm, sign. PD B. Horálek, 77/100, levý dolní roh mírně ohnutý
žák prof. J. J. Loukoty, M. Švabinského a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných
ID: 125893
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 07. 2023 18:09
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu