Hrnčíř
litografie, 1947, 24,5 x 19 cm, sign. PD Jaroslav Pokorný 47, při levém okraji mimo tisk pokrčený a v horní části natržený papír
žák prof. J. Loukoty, V. Nechleby na AVU v Praze
ID: 124271
Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:28
Aktuální cena: 160 CZK (7 €)