Milena Dvořáková (1944-1992)
žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové; malířka, grafička; věnovala se grafice, zejména litografiím a ex libris; navrhovala obálky knih pro nakladatelství Československý spisovatel; z olejů např. Hommage a Antonio Vivaldi z roku 1979 (soukromá sbírka, Holandsko), Půlakt z roku 1980 (soukromá sbírka, Švýcarsko) a Marek, Matouš, Lukáš (1973)
Z Kampy
2x litografie, 6,7 x 5 / 6,7 x 5 cm, obě sign. PD Milena Dvořáková, 53/150
žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
ID: 121871
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 04. 2024 18:17
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**7
Historie příhozu