Závodník a dívka s balónky
litografie, 1971, 17,7 x 7,2 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, přeložený papír
studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 282342
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:54
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)