litografie, 1971, 17 x 6 cm, sign. DU Dagmar Berková 71
studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
ID: 282341
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:52
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)