Jiří Bouda (1934-2015)
Vesnice
litografie, 2004, 20,7 x 10,2 cm, sign. LD Jiří Bouda 04
ID: 282326
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:22
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: ID7**4
Historie příhozu