Blahopřání k 50
litografie, 1962, 19, 5 x 14 cm, sign. PD Emil Kotrba
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 282288
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:19
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu