Blahopřání k 80
litografie, 1979, 13,4 x 19, 9 cm, sign. PD Emil Kotrba
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 282287
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:20
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)