Myslivec
litografie, 1974, 2, 5 x 3, 4 cm, sign. DU Emil Kotrba
žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 282284
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:23
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)