Zapadající slunce
litografie, 8,5 x 19 cm, sign. PD Matouš, č. 21/100
ID: 282092
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:24
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)