Matka a dítě
litografie, 1984, 14, 4 x 8, 4 cm, sign. D A. Fuchs
žák prof. V. Rady na AVU v Praze
ID: 282078
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2024 18:13
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)