Foxteriér
lept, 24,5 x 19 cm, sign. PD nečitelně, rám, LD značeno v desce LOH, mírně zašpiněný papír
ID: 280226
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 16. 07. 2024 18:32
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)