Jirous
akvarel, papír, 20 x 28 cm, sign. PD Jirous 57, rám
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:12
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)