Matka s děckem
olej, sololit, 1985, 35,5 x 25 cm, sign. PD R. Němeček 81, rám, na zadní straně popsáno
žák prof. J. Baucha na VŠUP Praha
ID: 256154
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:20
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)