Strom s konvalinkami
olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno
ID: 255408
Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
Plánované ukončení: 29. 07. 2024 14:54
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)