Portrét chlapce
olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám
žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU
ID: 251982
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2024 18:13
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)