Vojtěch Kolařík (1938)

Písek

akvarel, pastel, běloba, papír, 2016, 29,5 x 41,7 cm, sign. LD Kolařík 2016

žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

ID: 230497

Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:09

Aktuální cena: 700 CZK (30 €)