Michal Landa
litografie, 18,5 x 14,5 cm, sign. DU M. Landa, rám, č. 43/150
Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:16
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)