Ze středomoří II.
akvarel, tuš, tužka, papír, 34 x 23,7 cm, sign. PD nečitelně, pasparta
ID: 282510
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:19
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)