olej, plátno, 1905, 68,5 x 55,5 cm, ign. PD nečitelně, rám
Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 12. 08. 2024 18:25
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)