Tvář

litografie, pastel, 12,5 x 12 cm, sign. PD, č. 33/40

ID: 282105

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:33

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)