akvarel, papír, 29,8 x 22 cm, sign. PD nečitelně, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:34
Current price: 100 CZK (5 €)