Dáma s růžemi
olej, plátno, 1898, 40,5 x 28 cm, sign. PD azbukou, rám, malba krakerovaná
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281810
Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:11
Current price: 800 CZK (34 €)