Kočičí dýchánek
akvarel, tuš, běloba, 1957, 44,5 x 64,5 cm, sign. PD nečitelně, lehce zašpiněný papír
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 281076
Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 15. 08. 2024 18:23
Current price: 200 CZK (9 €)