Pohled Pražský hrad a Malou Stranu
akvarel, tužka, papír, 45 x 59 cm, sign. PD , rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
ID: 277779
Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:28
Current price: 500 CZK (21 €)