Pohled Pražský hrad a Malou Stranu
akvarel, tužka, papír, 45 x 59 cm, sign. PD , rám
ID: 277779
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 13. 08. 2024 18:28
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)