Souboj s drakem
akryl, plátno, 45 x 90 cm, sign. PD, napínací rám
ID: 276807
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 08. 2024 18:10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
ID: 276807
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)