oil, carton, 16 x 23,5 cm, monogrammed RD illegibly, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 14. 08. 2024 18:37
Current price: 300 CZK (13 €)