olej, dřevotříska, 37 x 27 cm, sign. LD, rám
Provenance: Antiquarian Dlážděná
Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 08. 2024 18:29
Current price: 300 CZK (13 €)