Rytíř
litografie, 1974, 22,5 x 12,5 cm, sign. PD Brehonty 1974, a. t. , papír má na pravém okraji malou hnědou tečku
Antiqari.at Radhošťská
ID: 237524
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:50
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)