litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50
Aantiqari.at Radhošťská
Auction price: 70 CZK (3 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 19:22
Current price: 70 CZK (3 €)