litografie, 1992, 16,5 x 10 cm, sign. DU, č. 7/50
Antiqari.at Radhošťská
Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 19:22
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)