Wien I
litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený
Aantiqari.at Radhošťská
ID: 228826
Auction price: 80 CZK (4 €)
Planned termination: 25. 07. 2024 18:58
Current price: 80 CZK (4 €)