Wien I
litografie, 24 x 39,5 cm, sign. PD, č. 137/200, papír při dolním okraji nepatrně natržený
Antiqari.at Radhošťská
ID: 228826
Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 25. 07. 2024 18:58
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)