Akt II.

tuš, akvarel, papír, 1980, 28,4 x 19,6 cm, sign. PD , mírně pokrčený papír

ID: 224912

Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:25

Aktuální cena: 100 CZK (5 €)