lept, 8,7 x 12,4 cm, sign. PD nečitelně, PD poškozeno
ID: 281154
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:52
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 281154
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)