Slepá ulička
akvarel, papír, 1948, 30 x 21 cm, sign. PD nečitelně
ID: 278116
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 09. 2023 18:12
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
ID: 278116
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)