Šmíráci
litografie, 20 x 26 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari
ID: 268031
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:43
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)