Otec, který nutí svého syna sát mléko dobrých zásad
litografie, 25 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, zažloutlý, při okrajích poškozený papír
ID: 268026
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:35
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)