To, co Anglie nazývá pomlčkou
litografie, 25 x 20,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu
ID: 268025
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 12. 2022 14:34
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu